O nas

Centrum Busola to miejsce stworzone przez profesjonalistów z dziedziny psychologii, rozwoju osobistego i zawodowego, medycyny . Wszyscy specjaliści, którzy z nami współpracują  zdobywali  doświadczenie zawodowe w placówkach służby zdrowia, organizacjach pozarządowych, ośrodkach terapeutycznych. Miejsce zostało stworzone z myślą o osobach, które chcą skorzystać z fachowej  pomocy  psychiatrycznej , psychologicznej w zaciszu  gabinetu z poszanowaniem prywatności i potrzeby intymności w dostępnych terminach.Szczególnie ważne dla nas było udostępnienie oferty pomocy rodzicom i dzieciom, borykającym się z problemami  wynikającymi z kryzysów w rodzinie, kryzysów rozwojowych, edukacyjnych oraz osób  doświadczających  kryzysów  zdrowia psychicznego, kryzysów w życiu osobistym i zawodowym.

 

Nasi specjaliści to doświadczeni psychologowie, wykształceni terapeuci,  psychiatrzy, dietetycy oraz dyplomowani trenerzy rozwoju osobistego. Prowadzimy konsultacje indywidualne, terapię par i terapię rodzinną , warsztaty i szkolenia dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzieży i dorosłych) oraz zespołów  pracowników firm i instytucji. Trzon naszego zespołu to psychologowie i terapeuci związani z ośrodkami terapeutycznymi oferującymi pomoc młodzieży z doświadczeniami kryzysów psychicznych, ich rodzin oraz osób dotkniętych trudności w obszarze uzależnień.

 

Naszą misją jest pomoc w kryzysie,  wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego klientów, a oferowana przez nas pomoc zawsze dostosowana jest do ich indywidualnych potrzeb. Założycielki Centrum Busola Dominika Ambroziewicz-Wnuk oraz Patrycja Szeląg-Jarosz potrzebę stworzenia tego miejsca odkryły podczas wieloletniej pracy z młodzieżą i osobami dorosłymi w obszarze kryzysów rozwojowych zdrowia psychicznego, dyskryminacji, przemocy oraz trudności edukacyjnych w Ośrodku „Kąt”, Fundacji Dobrych Praktyk, Fundacji La Strada.

 

Wyróżnia nas to że jesteśmy zespołem, który swoje doświadczenie zawodowe zdobył w trakcie wielu lat pracy z osobami w kryzysie. Nasza praca zawsze była wspierana ciągłym tokiem szkoleń oraz superwizją. Nadrzędną wartością w naszej pracy jest poszanowanie praw człowieka, indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klienta. Dokładamy starań by zasady korzystania ze wsparcia Centrum Busola były transparentne, a efektywność podejmowanych działań stanowi wspólny cel specjalisty i klienta.

 

ms_pokoj_2

Nasze wnętrza.

My na Facebook