Psychiatrzy

joanna_mikulska

JOANNA MIKULSKA,
Lekarz psychiatra, psychoterapeuta

Specjalizuje się w diagnozie i leczeniu: zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (natręctw), zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, ADHD u osób dorosłych, problemów związanych z zespołem Aspergera, pomocy osobom doświadczającym przemocy i po innego rodzaju traumatycznych wydarzeniach.
Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalizowała się i przez wiele lat pracowała w I Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Aktualnie pracuje w poradni przyklinicznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii, NZOZ Centrum CBT oraz prowadzi konsultacje psychiatryczne dla ofiar przemocy w „Niebieskiej Linii”. Odbyła szkolenie terapeutyczne z psychoterapii poznawczo-behawioralnej.
Prowadzi leczenie farmakologiczne i psychoterapię zaburzeń psychicznych, diagnostykę i leczenie zaburzeń psychicznych osób dorosłych oraz młodzieży w wieku 16-18 lat (także w jęz. angielskim i rosyjskim).

 

Współpracujemy  z lekarzem psychiatrą Elżbietą Dzisiewicz

elzbieta_dzisiewicz

Elżbieta Dzisiewicz 

Lekarz psychiatra, terapeuta

Diagnozuje, leczy choroby oraz zaburzenia zdrowia psychicznego takie jak:

  • depresja
  • nerwice, zaburzenia lękowe
  • zaburzenia snu
  • zaburzenia nastroju
  • zaburzenia psychotyczne w tym po substancjach psychoaktywnych ( Amfetamina, mefedron)
  • zaburzenia psychiczne osób w podeszłym wieku
  • uzależnienia
  • zaburzenia osobowości.

 Lekarz specjalista psychiatra z ponad 15 letnim praktyką lekarską. Jest również  terapeutą w nurcie psychoanalitycznym ukończyła 4 letnie kurs psychoterapii w Instytucie Terapii Analitycznej Grupowej „ Rasztów”. Obecnie jest Ordynatorem Oddziału Psychiatrycznego – Geriatrycznego w Szpitalu Nowowiejskim W Warszawie. Wcześniej doświadczenie zdobywała jako kierownik Programu Substytucji Metadonowej w/w placówce. Koordynator i konsultant w Szpitalu Zakaźnym przy ul. Wolskiej w Warszawie, Centrum HIV/ Aids dla osób uzależnionych.

 

Posiada uprawnienia do wystawiania recept na leki, wystawiania zwolnień lekarskich,wystawianie zaświadczeń lekarskich